Menu główne

O firmie

Firma ELKABE od ponad 30 lat dostarcza na rynek polski aparaturę i odczynniki do celów naukowo-badawczych. Oferowane produkty znajdują zastosowanie w dziedzinach biologii molekularnej, diagnostyki medycznej, histopatologii, mikroskopii, biotechnologii jak również w wielu innych dziedzinach. Wykorzystywane są zarówno w skali laboratoryjnej, jak i przemysłowej.

Zapewniamy opiekę merytoryczną w trakcie wyboru systemów będących w sferze Państwa zainteresowania, jak również podczas użytkowania aparatury dostarczonej przez naszą firmę. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny będzie realizowany przez naszych pracowników posiadających certyfikaty szkoleń wystawionych przez producenta.

Współpraca z renomowanymi firmami na rynku światowym obliguje nas do stałego doskonalenia jakości naszych usług. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się najnowszą technologią, wysoką jakością produkcji oraz gwarancją stabilnej współpracy z producentem.

W ramach programu “Partnerstwo”, mamy możliwość zaoferowania Państwu odczynniki specjalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb, w konkurencyjnych cenach. Program obejmuje również aparaturę oferowaną przez naszą firmę. Gwarantujemy pomoc w wybraniu optymalnych rozwiązań, prezentację pracy oferowanego sprzętu jak również szkolenia operatorów zakupionych systemów.

Muszyńska 29
02-916 Warszawa
Polska
tel. 22 651 63 33
fax.22 651 75 57
REGON: 011551579
NIP: 5210084649
KRS: 0000130623